Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Bestsellery Ebookpoint - Top 20 - Videokursy

  Poniżej znajduje się aktualna lista najczęściej kupowanych videokursów w księgarni ebookpoint.pl z ostatnich 30 dni, generowana codziennie. To 20 bestsellerów, po które najczęściej nasi sięgają nasi kursanci. Znajdź coś dla siebie!

  1. Git. Kurs video. Pracuj wygodnie z najpopularniejszym systemem kontroli wersji

   okladka

   Autor:
   Marcin Biegała

   Ocena:
   5.8/6

   Ponad 87 procent respondentów używa tego systemu do przechowywania kodu. Dzięki swojej popularności Git stanowi dziś de facto standard w IT, a jego znajomość jest powszechnym wymogiem.

  2. Python 3. Kurs video. Praktycznie wprowadzenie do programowania

   okladka

   Autor:
   Adam Bobowski

   Ocena:
   4/6

   Python 3. Kurs video. Praktyczne wprowadzenie do programowania kończy się na poziomie podstawowym. Jego celem jest zainteresowanie uczestnika językiem i zaprezentowanie dróg rozwoju, jakie pojawiają się przed programistą znającym Pythona.

  3. Matematyka a programowanie. Kurs video. Od pojęcia liczby po płaszczyznę zespoloną w Pythonie

   okladka

   Autor:
   Karol Kurek

   Ocena:
   5/6

   Matematyka? Brr! A po co? Po co wracać do czasów szkolnych — godzin spędzonych nad niekończącymi się zadaniami domowymi? Po co rozdrapywać stare rany i przypominać sobie koszmar tkwienia pod tablicą tylko z kredą w dłoni, gdy przeciw sobie miało się wzór nie do wyprowadzenia.

  4. JavaScript. Kurs video. Programowanie funkcyjne i reaktywne

   okladka

   Autor:
   Paweł Choniawko

   Ocena:
   5.4/6

   Wraz z udostępnieniem możliwości programowania funkcyjnego wokół JavaScriptu powstało wiele bibliotek i frameworków, w znacznym stopniu opartych właśnie na tego typu programowaniu. Jako przykład można podać bibliotekę React i framework React Native, służące do tworzenia aplikacji webowych w przeg...

  5. Python 3. Kurs video. Kompendium efektywnego Pythonisty

   okladka

   Autor:
   Bartosz Zaczyński

   Ocena:
   5.4/6

   Podczas kursu autor zwraca uwagę na typowe pułapki języka, zalecane konwencje oraz idiomy pomagające osiągnąć czytelny „Pythonic” kod. Pokazuje, jak na przestrzeni lat zmieniały się wybrane konstrukcje językowe oraz co nas czeka w niedalekiej przyszłości.

  6. RxJava. Kurs video. Programowanie reaktywne

   okladka

   Autor:
   Michał Szczepanik

   Ocena:
   0/6

   ReactiveX można wykorzystać do wszelkich czynności, w których wymagana jest reakcja na zdarzenie, zmianę wartości, napływające nowe dane. Może służyć do filtrowania zbiorów danych, sumowania wartości, buforowania czy przekształcania elementów — zarówno na front-endzie, jak i na back-endzie.

  7. Docker. Kurs video. Poziom drugi. Sieci, wolumeny i ustawienia daemona

   okladka

   Autor:
   Adam Raźniewski

   Ocena:
   0/6

   Docker nie służy wyłącznie do tworzenia wirtualnych kontenerów dla różnych aplikacji. Jest obecny w prawie każdym aspekcie pracy programisty — od implementacji po wdrożenie. Podczas implementacji obraz i zmiany w Dockerze mogą być poddawane w prosty sposób ciągłej integracji i testom.

  8. Język C# w praktyce. Kurs video. Przetwarzanie danych zewnętrznych

   okladka

   Autor:
   Mariusz Postół

   Ocena:
   4.8/6

   Język C# w praktyce. Kurs video. Przetwarzanie danych zewnętrznych jest przeznaczony dla programistów, którzy posiadają już wiedzę o programowaniu obiektowym i komponentowym, a także znają co najmniej jeden język programowania obiektowego.

  9. Test Driven Development. Kurs video. Sztuka pisania niezawodnego kodu

   okladka

   Autor:
   Jarosław Porwoł

   Ocena:
   6/6

   Teoretycznie najważniejszym zadaniem developera jest pisanie kodu. W rzeczywistości jednak znaczną część czasu programisty zajmuje nie tyle wprowadzanie zmian w systemie, ile poprawianie działania elementów już istniejących.

  10. Programowanie asynchroniczne i równoległe w C#. Kurs video. Poziom podstawowy

   okladka

   Autor:
   Jarosław Porwoł

   Ocena:
   5.8/6

   Jak można temu zaradzić? Pisząc lepszy, bardziej skalowalny kod. Od dłuższego czasu jest to możliwe w aplikacjach tworzonych w środowisku .NET. Od niedawna Microsoft udostępnia wiele udogodnień, które sprawiają, że pisanie takiego kodu jest dziś prostsze, przyjemniejsze i łatwiejsze do zrozumienia.

  11. Java 8. Programowanie obiektowe. Kurs video. Poziom pierwszy

   okladka

   Autor:
   Michał Szczepanik

   Ocena:
   4.7/6

   Podczas szkolenia Java 8. Programowanie obiektowe. Kurs video. Poziom pierwszy składającego się z 57 lekcji nauczysz się podstaw programowania obiektowego. Po ukończeniu kursu będziesz potrafił pisać konsolowe aplikacje na poziomie podstawowym.

  12. Python dla dzieci i młodzieży. Kurs video. Jak uczyć się programowania - pierwsze kroki

   okladka

   Autor:
   Zofia Matusiewicz

   Ocena:
   0/6

   Kurs jest przeznaczony dla każdego młodego słuchacza, nawet tego, który nie miał dotąd do czynienia ze środowiskiem programistycznym, z algorytmiką i Pythonem jako takim. Wystarczą otwarta głowa i odrobina zainteresowania, aby gładko wejść w świat języka programowania i zacząć się w nim poruszać.

  13. JavaScript. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie interaktywnych stron internetowych

   okladka

   Autor:
   Jarosław Baca

   Ocena:
   3.6/6

   Kurs video JavaScript pozwoli Ci opanować język JavaScript na poziomie podstawowym, a nawet średnio zaawansowanym. Naukę zaczniesz od osadzenia kodu na stronie, opanowania sposobu kodowania i składni języka.

  14. Docker. Kurs video. Praca z systemem konteneryzacji i Docker Swarm

   okladka

   Autor:
   Adam Raźniewski

   Ocena:
   4.1/6

   Docker jest określany jako narzędzie, które umożliwia umieszczenie aplikacji w lekkim, wirtualnym kontenerze i natychmiastowe jej uruchomienie. Wyobraź sobie, że Twoje oprogramowanie działa niczym nocna lampka: wydanie polecenia jest jak wetknięcie wtyczki do kontaktu, klient robi pstryk i gotowe!

  15. Java. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy tworzenia aplikacji

   okladka

   Autor:
   Paweł Pluta

   Ocena:
   4.5/6

   Dzięki Java. Kurs video nauczysz się programować także aplikacje rozrywkowe i gry według własnego uznania. Nasz ekspert wprowadzi Cię w najważniejsze zasady programowania oraz poruszania się na platformie Eclipse.

  16. Java. Kurs video. Poziom drugi. Programowanie funkcyjne i współbieżne

   okladka

   Autor:
   Michał Szczepanik

   Ocena:
   0/6

   Wśród wielu języków programowania to właśnie Java cieszy się ogromną popularnością. Wiąże się to z jej fantastycznymi możliwościami i niesłychaną elastycznością, pozwalającą na wykorzystywanie tego języka w wielu technologiach: aplikacjach serwerowych, desktopowych i mobilnych.

  17. SQL. Kurs video. Od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Tworzenie baz danych

   okladka

   Autor:
   Przemysław Starosta

   Ocena:
   4.3/6

   Wystarczy przejść złożone z trzydziestu dziewięciu lekcji szkolenie SQL. Kurs video. Od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Tworzenie baz danych, by biegle korzystać także z funkcji agregujących, podzapytań, więzów integralności i transakcji.

  18. Keras w praktyce. Kurs video. Tworzenie modeli uczenia głębokiego

   okladka

   Autor:
   Radosław Słowiński

   Ocena:
   0/6

   Keras w praktyce. Kurs video. Tworzenie modeli uczenia głębokiego to 12 lekcji, podczas których opanujesz korzystanie ze specjalistycznej biblioteki Pythona w stopniu podstawowym. Główny nacisk jest tu położony na poznanie ogólnego konceptu stojącego za określonymi metodami uczenia głębokiego ...

  19. Excel 2016 i programowanie VBA. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane techniki tworzenia makr

   okladka

   Autor:
   Jarosław Baca

   Ocena:
   6/6

   Excel 2016 i programowanie VBA. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane techniki tworzenia makr nauczy Cię, jak pisać makra zawierające wbudowane okna, które można udostępnić innym użytkownikom, a także całe formularze z kontrolkami i polami, usprawniające korzystanie ze skryptów VBA.

  20. Android Studio. Kurs video. Narzędzia Android developera

   okladka

   Autor:
   Michał Szczepanik

   Ocena:
   6/6

   Android Studio jest mocno rozbudowane i bogate w narzędzia, których istnienia początkujący użytkownik może być nieświadomy. Jeśli nie zna narzędzi wspomagających, nie korzysta z nich, a szkoda.