ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Bestsellery Ebookpoint - Top 20 - Videokursy

  Poniżej znajduje się aktualna lista najczęściej kupowanych videokursów w księgarni ebookpoint.pl z ostatnich 30 dni, generowana codziennie. To 20 bestsellerów, po które najczęściej nasi sięgają nasi kursanci. Znajdź coś dla siebie!

  1. Naucz się SQL-a! Kurs video. 70 ćwiczeń z podstaw tworzenia zapytań

   okladka

   Autor:
   Krystian Brożek

   Ocena:
   6/6

   Myślisz o pracy w IT? Może rozważasz wybór kierunku informatycznego na studiach? Chcesz zacząć programować, ale coś Cię powstrzymuje? Wiemy co - nie lubisz nabijać sobie głowy teorią!

  2. Matematyka. Kurs video. Teoria dla programisty i data science

   okladka

   Autor:
   Oleg Żero

   Ocena:
   6/6

   Matematyka. Tak, to ją mamy na myśli, gdy mówimy „królowa nauk”. Tytuł ów słusznie się matematyce należy - bazują na niej bowiem inne nauki ścisłe, nie obejdą się bez niej nauki przyrodnicze, a przede wszystkim stanowi ona podstawę wielkiej dziedziny naukowej i działalności gospodarcz...

  3. OpenCV. Kurs video. Przetwarzanie obrazów w języku Python

   okladka

   Autor:
   Mateusz Zimoch

   Ocena:
   6/6

   Ludzkie oko jest doskonałe. Przez narząd wzroku codziennie odbieramy multum bodźców z otoczenia. Nasz mózg ma nie lada zadanie – zinterpretować to, co widzimy. To właśnie rozpoznanie i klasyfikacja obrazu mają kluczowy wpływ na rozumienie czerpanych ze świata informacji.

  4. Tester manualny. Kurs video. Rozpocznij karierę w IT

   okladka

   Autor:
   Paweł Rachwał

   Ocena:
   6/6

   Bug, defekt, awaria - zjawiska, które mogą budzić przerażenie. Nie unikniemy ich jednak, są bowiem obecne w cyklu życia każdego oprogramowania. A co, jeśli wadliwy software trafi do użytkowników?

  5. Angielski w korpoświecie. Kurs video. Skuteczna komunikacja w środowisku zawodowym

   okladka

   Autor:
   Rafał Tondera

   Ocena:
   6/6

   Nie ma sensu bez końca powtarzać, jak ważna w dzisiejszym świecie jest znajomość języka angielskiego. Braki w tej dziedzinie szczególnie mocno odczuwają osoby zatrudnione w międzynarodowych korporacjach, w których kontakty z obcokrajowcami są na porządku dziennym.

  6. GraphQL. Kurs video. Buduj nowoczesne API w Pythonie

   okladka

   Autor:
   Łukasz Przybylski

   Ocena:
   6/6

   Application programming interface, czyli słynne API - skrót dobrze znany każdemu programiście. API można zdefiniować jako interfejs programistyczny, który wyznacza sposób komunikowania się aplikacji między sobą.

  7. Poradnik hakera. Kurs video. Inżynieria odwrotna i modyfikacja programów komputerowych

   okladka

   Autor:
   Marcin Gomulak

   Ocena:
   5.4/6

   Inżynieria odwrotna, zwana też wsteczną lub programowaniem zwrotnym, bazuje na procesie badania produktu - sprzętu lub oprogramowania - by ustalić, jak został on stworzony i jak działa.

  8. Python dla dzieci i młodzieży. Kurs video. Jak uczyć się programowania - pierwsze kroki

   okladka

   Autor:
   Zofia Matusiewicz

   Ocena:
   4.5/6

   Kurs jest przeznaczony dla każdego młodego słuchacza, nawet tego, który nie miał dotąd do czynienia ze środowiskiem programistycznym, z algorytmiką i Pythonem jako takim. Wystarczą otwarta głowa i odrobina zainteresowania, aby gładko wejść w świat języka programowania i zacząć się w nim poruszać.

  9. Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Swobodnie dogadaj się w pracy

   okladka

   Autor:
   Anna Lewoc

   Ocena:
   4.8/6

   Angielski w pracy? - być może się obruszysz. Wszak działasz w branży IT, znajomość języka angielskiego to dla Ciebie sprawa oczywista. Na co dzień musisz czytać dokumentację projektów, rozumieć anglojęzyczne komunikaty i instrukcje, a w wolnym czasie może nawet grasz w gry w tym języku.

  10. Automatyzacja zadań w Pythonie. Kurs video

   okladka

   Autor:
   Karol Kurek

   Ocena:
   5.5/6

   Nic skuteczniej niż rutyna nie zabija kreatywności. Konieczność monotonnego powtarzania tych samych mechanicznych czynności i zadań może źle wpłynąć na jakość naszej codziennej pracy - niezależnie od tego, czym się zajmujemy.

  11. Flutter. Kurs video. Przewodnik dla początkujących

   okladka

   Autor:
   Artur Fijał

   Ocena:
   4.8/6

   W 2020 roku Flutter był drugim najczęściej wybieranym przez developerów narzędziem do tworzenia aplikacji mobilnych. Co spowodowało tak błyskawiczny wzrost popularności tego oprogramowania?

  12. Selenium. Kurs video. Twój pierwszy automatyczny test w Python

   okladka

   Autor:
   Tomasz Kaniecki

   Ocena:
   6/6

   Zawód programisty jest coraz popularniejszym życiowym wyborem - wciąż bowiem rośnie zapotrzebowanie na pracowników IT, a branża oferuje absolwentom informatyki satysfakcjonujące pensje, atrakcyjne warunki pracy, często też możliwość działania zdalnego.

  13. Django REST framework. Kurs video. Praktyczne wprowadzenie do projektowania interfejsów REST API

   okladka

   Autor:
   Sebastian Opałczyński

   Ocena:
   5/6

   W nowoczesnym stacku technologicznym do rozwiązań webowych aplikacje buduje się zwykle z konkretnych komponentów, do których należą: SPA (single-page application, tj. klient webowy, który komunikuje się z serwerem za pośrednictwem API), klient mobilny (Android & iOS), serwer API oraz data storage.

  14. Administracja systemem Linux. Kurs video. Przewodnik dla początkujących

   okladka

   Autor:
   Adrian Kubala

   Ocena:
   4/6

   System operacyjny Linux znajduje zastosowanie w wielu różnych urządzeniach — od komputerów osobistych, przez superkomputery, po telefony komórkowe, routery, a nawet telewizory i inne sprzęty domowe.

  15. Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Get it right!

   okladka

   Autor:
   Anna Lewoc

   Ocena:
   6/6

   Obawiasz się, że podczas międzynarodowej konferencji publicznie zadadzą Ci skomplikowane, wielopoziomowe pytanie i nie będziesz w stanie na nie odpowiedzieć? Odpowiedzieć w języku angielskim oczywiście.

  16. C# dla laików. Kurs video. Wejdź w świat programowania!

   okladka

   Autor:
   Bartosz Szmit

   Ocena:
   6/6

   C# nadaje się do tego celu idealnie. Stworzony przez Microsoft, jest niezwykle uniwersalnym obiektowym językiem programowania. Podejście obiektowe pozwala na powiązanie danych z procedurami, ułatwia pisanie, utrzymanie kodu i jego rozwijanie.

  17. Czysty kod. Kurs video. Pisz przejrzyściej, efektywniej i SOLIDniej

   okladka

   Autor:
   Anna Książek

   Ocena:
   6/6

   Jest wysoce prawdopodobne, że termin czysty kod nie jest Ci obcy. Może pamiętasz na przykład z rozmowy o pracę pytania o to, jak rozumiesz pojęcia: clean code, pokrycie kodu testami, SOLID, DRY, code smell itd.

  18. Excel - tabele przestawne. Kurs video. Raporty i analiza danych

   okladka

   Autor:
   Adam Kopeć

   Ocena:
   4.8/6

   Znakomite szkolenie Excel — tabele przestawne. Kurs video. Raporty i analiza danych zostało zaprojektowane tak, byś po jego zakończeniu potrafił samodzielnie analizować dane za pomocą tabel przestawnych oraz przedstawiać je w formie graficznej na wykresach przestawnych.

  19. Excel - szybkie przetwarzanie danych. Sztuczki i gotowe rozwiązania. Kurs video

   okladka

   Autor:
   Daniel Brzózka

   Ocena:
   0/6

   Program Excel można stosować na setki różnych sposobów, a zestaw jego zaawansowanych funkcji jest stale poszerzany. Jeśli na co dzień masz do czynienia z tym arkuszem kalkulacyjnym i chcesz pracę z nim uczynić jeszcze bardziej efektywną, Excel - szybkie przetwarzanie danych.

  20. Facebook Ads. Kurs video. Marketing w social mediach

   okladka

   Autor:
   Joanna Stefaniak

   Ocena:
   6/6

   Dla wielu z nas social media są niemal synonimem internetu. Chętnie spędzamy w nich i z nimi czas - scrollowanie Facebooka czy Instagrama to oczywista czynność, jaką podejmujemy w wolnej chwili, na przykład w autobusie, w kolejce na poczcie, a nawet przed snem lub tuż po przebudzeniu.

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint