ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Bestsellery Ebookpoint - Top 20 - Videokursy

  Poniżej znajduje się aktualna lista najczęściej kupowanych videokursów w księgarni ebookpoint.pl z ostatnich 30 dni, generowana codziennie. To 20 bestsellerów, po które najczęściej nasi sięgają nasi kursanci. Znajdź coś dla siebie!

  1. Frontend developer. Kurs video. HTML i CSS. Poziom średnio zaawansowany

   okladka

   Autor:
   Radosław Madecki

   Ocena:
   6/6

   Początkujący programisto, stażysto lub praktykancie w agencji reklamowej, człowieku, który właśnie zmieniasz swoje zawodowe życie, przekwalifikowując się na projektanta stron internetowych - w Twoim przypadku, podobnie jak każdego innego frontend developera w kraju i na świecie, dogłębna znajomoś...

  2. GIMP 2.10. Kurs video. Obróbka fotografii i tworzenie grafik

   okladka

   Autor:
   Jarosław Baca

   Ocena:
   6/6

   GIMP, najbardziej zaawansowany z darmowych programów do tworzenia grafik i obróbki zdjęć, ma swoich developerów, online’ową społeczność użytkowników i szczerych entuzjastów. Co prawda nie jest aż tak zaawansowany jak Photoshop, ale za to jest bezpłatny, a przez to dostępny dla każdego.

  3. CorelDRAW X7. Kurs video. Sztuczki i gotowe rozwiązania

   okladka

   Autor:
   Monika Popiołkiewicz

   Ocena:
   6/6

   Dzięki szkoleniu CorelDRAW X7. Kurs video. Sztuczki i gotowe rozwiązania nauczysz się zmieniać ustawienia dokumentu i automatycznie dodawać do niego spady. Poznasz przydatne skróty klawiaturowe i sposoby tworzenia własnych.

  4. CorelDRAW X7. Kurs video. Poziom pierwszy. Techniki i narzędzia pracy grafika komputerowego

   okladka

   Autor:
   Monika Popiołkiewicz

   Ocena:
   6/6

   W ramach szkolenia zaprojektujesz swoją wizytówkę i przygotujesz ją do druku. Wykonasz też baner, który zamieścisz w internecie. Ostatnim, największym projektem będzie stworzenie pięknej ulotki o starannej kompozycji — wykonasz ją, wykorzystując możliwość przypisania stylów tekstowych.

  5. CorelDRAW X7. Kurs video. Projektowanie identyfikacji wizualnej firmy

   okladka

   Autor:
   Monika Popiołkiewicz

   Ocena:
   6/6

   Stworzenie identyfikacji wizualnej firmy? Profesjonalne zaprezentowanie produktów? To umiejętności, bez których nie poradzi sobie żaden dział marketingu. Proponowany przez nas CorelDRAW X7.

  6. Frontend developer. Kurs video. HTML i CSS. Poziom podstawowy

   okladka

   Autor:
   Radosław Madecki

   Ocena:
   6/6

   Właściwie: obierz kurs na frontend development i - szerzej - na aktywne działania w internecie, oznaczające coś więcej niż pisanie komentarzy pod postami. Cokolwiek bowiem zamierza się w sieci wykreować - stworzyć reklamę graficzną, przygotować i wysłać mailing do klienta, o tworzeniu i modyfikac...

  7. Pokonaj stres. Kurs video. Jak zadbać o odporność psychiczną w obecnej i każdej trudnej sytuacji

   okladka

   Autor:
   Andrzej Niemczyk

   Ocena:
   0/6

   Długotrwały stres to we współczesnym świecie jeden z najpoważniejszych czynników chorobotwórczych. Według szacunków ekspertów nawet 70 procent wszystkich wizyt u lekarzy spowodowanych jest dolegliwościami wynikającymi z silnego, przewlekłego stresu.

  8. Adobe InDesign CC. Kurs video. Poziom pierwszy. Praca z grafiką i tekstem

   okladka

   Autor:
   Paweł Zakrzewski

   Ocena:
   5.8/6

   Od podstaw poznasz zasady działania programu, składu, dopasowania grafiki i łamania tekstów. Takie umiejętności pozwolą Ci nie tylko formatować i składać akapity, ale także projektować różnego typu prace graficzne.

  9. Cinema 4D R16. Kurs video. Poziom pierwszy. Modelowanie w 3D, animacja i renderowanie

   okladka

   Autor:
   Marcin Strzempkowski

   Ocena:
   0/6

   Kurs video Cinema 4D R16 został opracowany tak, by stopniowo wprowadzić Cię w świat programu. Najpierw poznasz interfejs użytkownika i odkryjesz możliwości, jakie oferuje Cinema 4D w najnowszej wersji.

  10. AutoCAD LT 2015. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy projektowania 2D

   okladka

   Autor:
   Kamil Przybyliński

   Ocena:
   6/6

   W kursie video nasz ekspert wprowadzi Cię w podstawowe zagadnienia, dzięki którym bez problemów rozpoczniesz pracę z programem. Poznasz popularne polecenia i opcje oraz zastosujesz funkcje AutoCAD w codziennej praktyce projektowej.

  11. AutoCAD LT 2015. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane projektowanie 2D

   okladka

   Autor:
   Kamil Przybyliński

   Ocena:
   0/6

   Korzystając z sześciu części szkolenia %22AutoCAD LT 2015. Kurs video. Poziom drugi%22 zapoznasz się z poleceniami zaawansowanej edycji oraz ugruntujesz znajomość technik tworzenia rysunków płaskich.

  12. Ansible. Kurs video. Automatyzacja w IT od podstaw

   okladka

   Autor:
   Piotr Kośka

   Ocena:
   6/6

   Ansible jest elastycznym, wszechstronnym i niezwykle pomocnym narzędziem do automatyzacji w IT. Jego użycie pozwala zautomatyzować pewne powtarzalne procesy i działania, co powinno szczególnie zainteresować osoby pełniące funkcje administratorów sieci.

  13. Java RESTful API z wykorzystaniem Hibernate. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie panelu administracyjnego

   okladka

   Autor:
   Łukasz Dusza

   Ocena:
   3.9/6

   Kurs Java RESTful API z wykorzystaniem Hibernate. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie panelu administracyjnego kończy się na poziomie średnio zaawansowanym. Kolejnym etapem nauki powinno być opanowanie mechanizmu autentykacji użytkowników.

  14. Docker. Kurs video. Poziom drugi. Sieci, wolumeny i ustawienia daemona

   okladka

   Autor:
   Adam Raźniewski

   Ocena:
   5/6

   Docker nie służy wyłącznie do tworzenia wirtualnych kontenerów dla różnych aplikacji. Jest obecny w prawie każdym aspekcie pracy programisty — od implementacji po wdrożenie. Podczas implementacji obraz i zmiany w Dockerze mogą być poddawane w prosty sposób ciągłej integracji i testom.

  15. Docker. Kurs video. Praca z systemem konteneryzacji i Docker Swarm

   okladka

   Autor:
   Adam Raźniewski

   Ocena:
   3.5/6

   Docker jest określany jako narzędzie, które umożliwia umieszczenie aplikacji w lekkim, wirtualnym kontenerze i natychmiastowe jej uruchomienie. Wyobraź sobie, że Twoje oprogramowanie działa niczym nocna lampka: wydanie polecenia jest jak wetknięcie wtyczki do kontaktu, klient robi pstryk i gotowe!

  16. Excel - tabele przestawne. Kurs video. Raporty i analiza danych

   okladka

   Autor:
   Adam Kopeć

   Ocena:
   5/6

   Znakomite szkolenie Excel — tabele przestawne. Kurs video. Raporty i analiza danych zostało zaprojektowane tak, byś po jego zakończeniu potrafił samodzielnie analizować dane za pomocą tabel przestawnych oraz przedstawiać je w formie graficznej na wykresach przestawnych.

  17. Excel - szybkie przetwarzanie danych. Sztuczki i gotowe rozwiązania. Kurs video

   okladka

   Autor:
   Daniel Brzózka

   Ocena:
   0/6

   Program Excel można stosować na setki różnych sposobów, a zestaw jego zaawansowanych funkcji jest stale poszerzany. Jeśli na co dzień masz do czynienia z tym arkuszem kalkulacyjnym i chcesz pracę z nim uczynić jeszcze bardziej efektywną, Excel - szybkie przetwarzanie danych.

  18. SketchUp 2015. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy modelowania 3D - dom i wnętrze

   okladka

   Autor:
   Dominik Gawroński

   Ocena:
   0/6

   Dzięki szkoleniu SketchUp 2015. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy modelowania 3D — dom i wnętrze nauczysz się płynnie przechodzić od zwykłego planu domu w formacie JPG, przekroju oraz elewacji do projektowania przestrzennego modelu budynku.

  19. Jak zdać maturę z matematyki? Kurs video. Kompleksowe przygotowanie do matury. Poziom podstawowy

   okladka

   Autor:
   Denis Aleksa

   Ocena:
   6/6

   Podobno sam Pitagoras twierdził, że światem rządzą liczby. Nic w tym dziwnego — wszak właśnie tego starożytnego filozofa uznaje się za jednego z ojców matematyki. Królowej wszelkich nauk, tej, od której wszystko się zaczyna i na której wszystko się kończy.