Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Bestsellery Ebookpoint - Top 20 - Videokursy

  Poniżej znajduje się aktualna lista najczęściej kupowanych videokursów w księgarni ebookpoint.pl z ostatnich 30 dni, generowana codziennie. To 20 bestsellerów, po które najczęściej nasi sięgają nasi kursanci. Znajdź coś dla siebie!

  1. Poradnik hakera. Kurs video. Inżynieria odwrotna plików binarnych

   okladka

   Autor:
   Marcin Gomulak

   Ocena:
   5.5/6

   Inżynieria odwrotna, zwana także wsteczną, a z angielskiego — reverse engineering, polega na badaniu urządzenia lub programu, aplikacji, gry itd. w celu ustalenia, jak działają.

  2. Python. Kurs video. Kreacyjne i strukturalne wzorce projektowe

   okladka

   Autor:
   Karol Kurek

   Ocena:
   6/6

   Wśród wielu narzędzi ułatwiających i przyspieszających pracę programisty wzorce projektowe są jednym z najgenialniejszych rozwiązań. Wie o tym każdy, kto choć raz spróbował się nimi posłużyć przy tworzeniu aplikacji, serwisu WWW lub dowolnego programu.

  3. Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND2 200-105

   okladka

   Autor:
   Adam Józefiok

   Ocena:
   5.8/6

   Dzięki wiedzy zdobytej podczas kursu samodzielnie zaprojektujesz sieć i określisz jej parametry zgodnie ze wskazówkami klienta. Połączysz ze sobą wszystkie urządzenia i wykonasz pełną konfigurację, a potem podepniesz wszystko pod internet.

  4. PHP 7.3. Kurs video. Tworzenie bezpiecznej strony typu e-commerce

   okladka

   Autor:
   Kamil Monicz

   Ocena:
   4.5/6

   Strona internetowa to podstawowa forma „istnienia” w internecie. Własną witrynę chce mieć każda firma, organizacja, a także osoby prywatne, które robią coś, czym chcą dzielić się ze światem.

  5. Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND1 100-105

   okladka

   Autor:
   Adam Józefiok

   Ocena:
   6/6

   Co Cię czeka podczas szkolenia Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND1 100-105? W trakcie pracy z niniejszym kursem video przyswoisz wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą instalacji sieci.

  6. Bezpieczeństwo sieci Cisco. Przygotowanie do egzaminu CCNA Security 210-260. Kurs video

   okladka

   Autor:
   Adam Józefiok

   Ocena:
   4/6

   Bezpieczeństwo sieci Cisco. Przygotowanie do egzaminu CCNA Security 210-260. Kurs video powstał z myślą o administratorach rozpoczynających przygodę z bezpieczeństwem w sieciach komputerowych.

  7. Testy automatyczne kodu Python. Kurs video. Pisanie testów jednostkowych od podstaw

   okladka

   Autor:
   Jakub Wasielak

   Ocena:
   5.7/6

   Niniejsze szkolenie to doskonały przewodnik po najpopularniejszej bibliotece służącej do testowania kodu języka Python, czyli py.test. Autor kursu nie omawia wyłącznie dokumentacji — kładzie nacisk przede wszystkim na dobre nawyki i zwyczaje, które zwiększają zarówno wartość testów, jak i b...

  8. React. Pierwsze kroki. Kurs video. Tworzenie praktycznej aplikacji

   okladka

   Autor:
   Jakub Ciosłowski

   Ocena:
   5.8/6

   Kiedy programiści firmy Facebook opracowywali bibliotekę React, postawili sobie za cel ułatwienie życia twórcom stron pisanych w języku JavaScript. Framework stał się niezwykle popularny jako doskonałe narzędzie do tworzenia nowoczesnych stron internetowych; korzystają z niego największe marki si...

  9. Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Level up

   okladka

   Autor:
   Anna Lewoc

   Ocena:
   6/6

   Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Level up jest przeznaczony dla osób posługujących się językiem angielskim w stopniu średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Słuchaczom na niższym poziomie pomoże przejść na wyższy, tym startującym z wyższego pułapu zaś pozwoli rozwinąć posiadane umiejętno...

  10. Python 3. Kurs video. Kompendium efektywnego Pythonisty

   okladka

   Autor:
   Bartosz Zaczyński

   Ocena:
   5.4/6

   Podczas kursu autor zwraca uwagę na typowe pułapki języka, zalecane konwencje oraz idiomy pomagające osiągnąć czytelny „Pythonic” kod. Pokazuje, jak na przestrzeni lat zmieniały się wybrane konstrukcje językowe oraz co nas czeka w niedalekiej przyszłości.

  11. Microsoft Windows Server 2019. Kurs video. Zostań administratorem sieci

   okladka

   Autor:
   Jacek Mielnik

   Ocena:
   0/6

   Windows Server 2019 jest idealnym systemem operacyjnym do zarządzania siecią firmową. Od dekad funkcjonuje na rynku IT i cieszy się stale rosnącym powodzeniem. Pod tym oprogramowaniem działają serwery lokalne, a także serwery różnych usług.

  12. Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Komunikacja w codziennej pracy

   okladka

   Autor:
   Anna Lewoc

   Ocena:
   6/6

   Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Komunikacja w codziennej pracy bazuje na praktycznych przykładach ściśle powiązanych z tematyką programistyczną, dzięki czemu zobaczysz jasno i wyraźnie, jak wprowadzać w życie dane zagadnienia — w mowie i piśmie.

  13. Asynchroniczne REST API w Pythonie. Kurs video. Tworzenie aplikacji w aiohttp

   okladka

   Autor:
   Tomasz Trębski

   Ocena:
   6/6

   Asynchroniczne REST API w Pythonie. Kurs video. Tworzenie aplikacji w aiohttp kończy się na poziomie średnio zaawansowanym. Opanowanie wiedzy zawartej w kursie pozwoli programistom o różnym stopniu zaawansowania pisać aplikacje zgodne z założeniami programowania asynchronicznego nie tylko w język...

  14. Angielski w biznesie. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane słownictwo biznesowe

   okladka

   Autor:
   Anna Lewoc

   Ocena:
   0/6

   Wyobraź sobie, że znajdujesz doskonałą niszę biznesową — powiedzmy, że wszyscy w okolicy poszukują jakiegoś rzadkiego towaru. Zakładasz firmę i znajdujesz ten produkt w... Indiach.

  15. Linux Server. Kurs video. Usługi serwerowe, skrypty i środowisko graficzne

   okladka

   Autor:
   Adam Raźniewski

   Ocena:
   6/6

   Systemy oparte na Linuksie stanowią świetną alternatywę dla Windowsa. Szczególnie dobrze sprawdzają się w środowiskach serwerowych, dla których wsparcie zapewniają największe firmy komputerowe, takie jak IBM, Oracle, Dell czy Microsoft.

  16. Matematyka a programowanie. Kurs video. Od pojęcia liczby po płaszczyznę zespoloną w Pythonie

   okladka

   Autor:
   Karol Kurek

   Ocena:
   5/6

   Matematyka? Brr! A po co? Po co wracać do czasów szkolnych — godzin spędzonych nad niekończącymi się zadaniami domowymi? Po co rozdrapywać stare rany i przypominać sobie koszmar tkwienia pod tablicą tylko z kredą w dłoni, gdy przeciw sobie miało się wzór nie do wyprowadzenia.

  17. Docker. Kurs video. Praca z systemem konteneryzacji i Docker Swarm

   okladka

   Autor:
   Adam Raźniewski

   Ocena:
   3.4/6

   Docker jest określany jako narzędzie, które umożliwia umieszczenie aplikacji w lekkim, wirtualnym kontenerze i natychmiastowe jej uruchomienie. Wyobraź sobie, że Twoje oprogramowanie działa niczym nocna lampka: wydanie polecenia jest jak wetknięcie wtyczki do kontaktu, klient robi pstryk i gotowe!

  18. Python 3. Kurs video. Praktycznie wprowadzenie do programowania

   okladka

   Autor:
   Adam Bobowski

   Ocena:
   4.7/6

   Python 3. Kurs video. Praktyczne wprowadzenie do programowania kończy się na poziomie podstawowym. Jego celem jest zainteresowanie uczestnika językiem i zaprezentowanie dróg rozwoju, jakie pojawiają się przed programistą znającym Pythona.

  19. Python. Kurs video. Wzorce czynnościowe i architektoniczne oraz antywzorce

   okladka

   Autor:
   Karol Kurek

   Ocena:
   6/6

   Wśród wielu narzędzi ułatwiających i przyspieszających pracę programisty wzorce projektowe są jednym z najgenialniejszych rozwiązań. Wie o tym każdy, kto choć raz spróbował się nimi posłużyć przy tworzeniu aplikacji, serwisu WWW lub dowolnego programu.

  20. Angielski w biznesie. Kurs video. Poziom pierwszy. Kurs językowy dla zapracowanych

   okladka

   Autor:
   Anna Lewoc

   Ocena:
   0/6

   Wśród wielu różnych umiejętności, które powinien posiadać każdy, bez wyjątku, absolwent szkoły średniej, pracownik, przedsiębiorca i kandydat na dowolne stanowisko pracy, niejednokrotnie w pierwszej kolejności wymieniana jest znajomość angielskiego.