ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Bestsellery Ebookpoint - Top 20 - Videokursy

  Poniżej znajduje się aktualna lista najczęściej kupowanych videokursów w księgarni ebookpoint.pl z ostatnich 30 dni, generowana codziennie. To 20 bestsellerów, po które najczęściej nasi sięgają nasi kursanci. Znajdź coś dla siebie!

  1. Bash. Kurs video. Zostań administratorem systemów IT

   okladka

   Autor:
   Piotr Kośka, Piotr Ten...

   Ocena:
   6/6

   Linux, jako „baza” Androida, jest aktualnie najpopularniejszym systemem operacyjnym na świecie. To sprawia, że poznanie środowiska linuksowego jest praktycznie obowiązkowe dla każdego młodego programisty.

  2. Machine Learning i język Python. Kurs video. Praktyczne wykorzystanie popularnych bibliotek

   okladka

   Autor:
   Piotr Szajowski

   Ocena:
   6/6

   Uczenie maszynowe obejmuje techniki wykorzystywane najczęściej w obszarze określanym mianem sztucznej inteligencji — a właśnie ona jest w tej chwili jednym z głównych kierunków rozwoju technologicznego branży IT.

  3. Docker. Kurs video. Zostań administratorem systemów IT

   okladka

   Autor:
   Piotr Tenyszyn

   Ocena:
   6/6

   Programisto, testerze, specjalisto od DevOpsa, administratorze! To szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Szczególnie jeśli słowo „konteneryzacja” i nazwa Docker nie są Ci obce, ale, powiedzmy, znasz je czysto teoretycznie.

  4. Kubernetes. Kurs video. Wdrażanie aplikacji

   okladka

   Autor:
   Michał Żyłowski

   Ocena:
   6/6

   W ciągu ostatnich kilku lat Docker zrewolucjonizował sposób budowania i uruchamiania aplikacji. Możliwość zamknięcia programu w „lekkiej maszynie wirtualnej”, jedynie z potrzebnymi mu zależnościami, pozwoliła na sprawne zarządzanie uruchomionymi aplikacjami oraz odizolowanie ich od si...

  5. Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND1 100-105

   okladka

   Autor:
   Adam Józefiok

   Ocena:
   5.9/6

   Co Cię czeka podczas szkolenia Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND1 100-105? W trakcie pracy z niniejszym kursem video przyswoisz wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą instalacji sieci.

  6. Power BI Desktop. Kurs video. Wykorzystanie narzędzia w analizie i wizualizacji danych

   okladka

   Autor:
   Marcin Paluszkiewicz

   Ocena:
   5.3/6

   Termin business intelligence ostatnimi czasy jest odmieniany przez wszystkie przypadki. Według raportu Gartnera z 2020 roku aktualnie liderem w dziedzinie narzędzi BI jest Microsoft - ten kurs video oferuje możliwość zapoznania się z jednym z nich.

  7. Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Komunikacja w codziennej pracy

   okladka

   Autor:
   Anna Lewoc

   Ocena:
   5.2/6

   Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Komunikacja w codziennej pracy bazuje na praktycznych przykładach ściśle powiązanych z tematyką programistyczną, dzięki czemu zobaczysz jasno i wyraźnie, jak wprowadzać w życie dane zagadnienia — w mowie i piśmie.

  8. MikroTik. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu MTCNA

   okladka

   Autor:
   Jacek Mielnik

   Ocena:
   4.1/6

   Sieci komputerowe są niezwykle ważną częścią współczesnego świata. To dzięki nim możliwe jest istnienie globalnej wioski, przesyłanie ogromnych ilości danych, szybkie komunikowanie się i mnóstwo aktywności, bez których nie wyobrażamy sobie już codziennego życia.

  9. Data Science w Pythonie. Kurs video. Przetwarzanie i analiza danych

   okladka

   Autor:
   Oleg Żero

   Ocena:
   5/6

   Ich wielka ilość z jednej strony jest wyzwaniem dla serwerów, z drugiej - ma ogromny potencjał dla osób pracujących z danymi. Dzięki nim udaje się usprawnić niemal każdą dziedzinę życia, by wspomnieć choćby medycynę, logistykę, robotykę, e-commerce.

  10. Microsoft Windows Server 2019. Kurs video. Zostań administratorem sieci

   okladka

   Autor:
   Jacek Mielnik

   Ocena:
   4.1/6

   Windows Server 2019 jest idealnym systemem operacyjnym do zarządzania siecią firmową. Od dekad funkcjonuje na rynku IT i cieszy się stale rosnącym powodzeniem. Pod tym oprogramowaniem działają serwery lokalne, a także serwery różnych usług.

  11. Bezpieczeństwo sieci Cisco. Przygotowanie do egzaminu CCNA Security 210-260. Kurs video

   okladka

   Autor:
   Adam Józefiok

   Ocena:
   4.7/6

   Bezpieczeństwo sieci Cisco. Przygotowanie do egzaminu CCNA Security 210-260. Kurs video powstał z myślą o administratorach rozpoczynających przygodę z bezpieczeństwem w sieciach komputerowych.

  12. Angielski na rozmowie kwalifikacyjnej. Kurs video. Kompleksowe przygotowanie do procesu rekrutacyjnego

   okladka

   Autor:
   Rafał Tondera

   Ocena:
   5.5/6

   Where there’s a will, there’s a way. Jeśli czujesz, że czas ruszyć z miejsca i zdobyć pracę godną Twoich marzeń i aspiracji, wykonaj pierwszy krok, którym na tej drodze jest przekonanie do siebie przyszłego pracodawcy.

  13. Raspberry Pi. Kurs video. Praktyczne zastosowanie popularnej maliny

   okladka

   Autor:
   Łukasz Kaźmierczak

   Ocena:
   6/6

   Układy wbudowane już dziś są stosowane w najróżniejszych branżach, między innymi samochodowej, ochronie zdrowia, komunikacji, a także w przemyśle energetycznym czy lotniczym. Ciągłe prace rozwojowe nad sprzętem elektronicznym powodują, że układy te cechują się coraz większym zaawansowaniem i mogą...

  14. Mały szachista. Kurs video. Poziom pierwszy. Nauka gry w szachy dla dzieci

   okladka

   Autor:
   Wiktor Lech

   Ocena:
   6/6

   Jeśli chcesz, by Twoje dziecko opanowało ją z przyjemnością i chętnie do niej wracało, Mały szachista. Kurs video. Poziom pierwszy. Nauka gry w szachy dla dzieci będzie dla niego najlepszym wprowadzeniem.

  15. Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND2 200-105

   okladka

   Autor:
   Adam Józefiok

   Ocena:
   5.9/6

   Dzięki wiedzy zdobytej podczas kursu samodzielnie zaprojektujesz sieć i określisz jej parametry zgodnie ze wskazówkami klienta. Połączysz ze sobą wszystkie urządzenia i wykonasz pełną konfigurację, a potem podepniesz wszystko pod internet.

  16. Amazon Web Services (AWS). Kurs video. Zostań administratorem systemów IT

   okladka

   Autor:
   Piotr Kośka

   Ocena:
   4/6

   Jeśli jesteś użytkownikiem internetu i sądzisz, że korzystanie z modnych aktualnie chmur obliczeniowych Cię nie dotyczy - to najprawdopodobniej jesteś w błędzie. Jeżeli współdzielisz jakiekolwiek dokumenty na Google Drive, oglądasz filmy i seriale na Netfliksie, robisz backupy, hostujesz aplikacj...

  17. Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Level up

   okladka

   Autor:
   Anna Lewoc

   Ocena:
   6/6

   Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Level up jest przeznaczony dla osób posługujących się językiem angielskim w stopniu średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Słuchaczom na niższym poziomie pomoże przejść na wyższy, tym startującym z wyższego pułapu zaś pozwoli rozwinąć posiadane umiejętno...

  18. Git. Kurs video. Pracuj wygodnie z najpopularniejszym systemem kontroli wersji

   okladka

   Autor:
   Marcin Biegała

   Ocena:
   5.6/6

   Ponad 87 procent respondentów używa tego systemu do przechowywania kodu. Dzięki swojej popularności Git stanowi dziś de facto standard w IT, a jego znajomość jest powszechnym wymogiem.

  19. Ansible. Kurs video. Automatyzacja w IT od podstaw

   okladka

   Autor:
   Piotr Kośka

   Ocena:
   4/6

   Ansible jest elastycznym, wszechstronnym i niezwykle pomocnym narzędziem do automatyzacji w IT. Jego użycie pozwala zautomatyzować pewne powtarzalne procesy i działania, co powinno szczególnie zainteresować osoby pełniące funkcje administratorów sieci.

  20. Java Full Stack Developer. Kurs video. Tworzenie aplikacji internetowych od podstaw

   okladka

   Autor:
   Marcin Berendt

   Ocena:
   4.8/6

   Full Stack Developer posiada umiejętności programistyczne zarówno po stronie serwerowej, jak i interfejsu użytkownika - takie połączenie kompetencji jest coraz bardziej pożądane na rynku pracy w branży IT.