Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Bestsellery Ebookpoint - Top 20 - Videokursy

  Poniżej znajduje się aktualna lista najczęściej kupowanych videokursów w księgarni ebookpoint.pl z ostatnich 30 dni, generowana codziennie. To 20 bestsellerów, po które najczęściej nasi sięgają nasi kursanci. Znajdź coś dla siebie!

  1. Kubernetes. Kurs video. Wdrażanie aplikacji

   okladka

   Autor:
   Michał Żyłowski

   Ocena:
   6/6

   W ciągu ostatnich kilku lat Docker zrewolucjonizował sposób budowania i uruchamiania aplikacji. Możliwość zamknięcia programu w „lekkiej maszynie wirtualnej”, jedynie z potrzebnymi mu zależnościami, pozwoliła na sprawne zarządzanie uruchomionymi aplikacjami oraz odizolowanie ich od si...

  2. Microsoft Windows Server 2019. Kurs video. Zostań administratorem sieci

   okladka

   Autor:
   Jacek Mielnik

   Ocena:
   4/6

   Windows Server 2019 jest idealnym systemem operacyjnym do zarządzania siecią firmową. Od dekad funkcjonuje na rynku IT i cieszy się stale rosnącym powodzeniem. Pod tym oprogramowaniem działają serwery lokalne, a także serwery różnych usług.

  3. Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND1 100-105

   okladka

   Autor:
   Adam Józefiok

   Ocena:
   6/6

   Co Cię czeka podczas szkolenia Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND1 100-105? W trakcie pracy z niniejszym kursem video przyswoisz wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą instalacji sieci.

  4. Bezpieczeństwo sieci Cisco. Przygotowanie do egzaminu CCNA Security 210-260. Kurs video

   okladka

   Autor:
   Adam Józefiok

   Ocena:
   4.6/6

   Bezpieczeństwo sieci Cisco. Przygotowanie do egzaminu CCNA Security 210-260. Kurs video powstał z myślą o administratorach rozpoczynających przygodę z bezpieczeństwem w sieciach komputerowych.

  5. Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND2 200-105

   okladka

   Autor:
   Adam Józefiok

   Ocena:
   5.8/6

   Dzięki wiedzy zdobytej podczas kursu samodzielnie zaprojektujesz sieć i określisz jej parametry zgodnie ze wskazówkami klienta. Połączysz ze sobą wszystkie urządzenia i wykonasz pełną konfigurację, a potem podepniesz wszystko pod internet.

  6. Python. Kurs video. Wzorce czynnościowe i architektoniczne oraz antywzorce

   okladka

   Autor:
   Karol Kurek

   Ocena:
   6/6

   Wśród wielu narzędzi ułatwiających i przyspieszających pracę programisty wzorce projektowe są jednym z najgenialniejszych rozwiązań. Wie o tym każdy, kto choć raz spróbował się nimi posłużyć przy tworzeniu aplikacji, serwisu WWW lub dowolnego programu.

  7. Poradnik hakera. Kurs video. Inżynieria odwrotna plików binarnych

   okladka

   Autor:
   Marcin Gomulak

   Ocena:
   5.5/6

   Inżynieria odwrotna, zwana także wsteczną, a z angielskiego — reverse engineering, polega na badaniu urządzenia lub programu, aplikacji, gry itd. w celu ustalenia, jak działają.

  8. Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Komunikacja w codziennej pracy

   okladka

   Autor:
   Anna Lewoc

   Ocena:
   6/6

   Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Komunikacja w codziennej pracy bazuje na praktycznych przykładach ściśle powiązanych z tematyką programistyczną, dzięki czemu zobaczysz jasno i wyraźnie, jak wprowadzać w życie dane zagadnienia — w mowie i piśmie.

  9. Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Level up

   okladka

   Autor:
   Anna Lewoc

   Ocena:
   6/6

   Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Level up jest przeznaczony dla osób posługujących się językiem angielskim w stopniu średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Słuchaczom na niższym poziomie pomoże przejść na wyższy, tym startującym z wyższego pułapu zaś pozwoli rozwinąć posiadane umiejętno...

  10. HTML5. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie dla początkujących webmasterów

   okladka

   Autor:
   Jarosław Baca

   Ocena:
   5.6/6

   Oglądając ten kurs video dowiesz się, co to są i jak działają różne znaczniki. Zobaczysz, jak wygląda składnia HTML-a i struktura dokumentu utworzonego w tym języku. Poznasz zasady pracy z listami i tabelami.

  11. Angielski w biznesie. Kurs video. Poziom pierwszy. Kurs językowy dla zapracowanych

   okladka

   Autor:
   Anna Lewoc

   Ocena:
   0/6

   Wśród wielu różnych umiejętności, które powinien posiadać każdy, bez wyjątku, absolwent szkoły średniej, pracownik, przedsiębiorca i kandydat na dowolne stanowisko pracy, niejednokrotnie w pierwszej kolejności wymieniana jest znajomość angielskiego.

  12. Python. Kurs video. Kreacyjne i strukturalne wzorce projektowe

   okladka

   Autor:
   Karol Kurek

   Ocena:
   6/6

   Wśród wielu narzędzi ułatwiających i przyspieszających pracę programisty wzorce projektowe są jednym z najgenialniejszych rozwiązań. Wie o tym każdy, kto choć raz spróbował się nimi posłużyć przy tworzeniu aplikacji, serwisu WWW lub dowolnego programu.

  13. Angielski w biznesie. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane słownictwo biznesowe

   okladka

   Autor:
   Anna Lewoc

   Ocena:
   0/6

   Wyobraź sobie, że znajdujesz doskonałą niszę biznesową — powiedzmy, że wszyscy w okolicy poszukują jakiegoś rzadkiego towaru. Zakładasz firmę i znajdujesz ten produkt w... Indiach.

  14. MikroTik. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu MTCNA

   okladka

   Autor:
   Jacek Mielnik

   Ocena:
   4.2/6

   Sieci komputerowe są niezwykle ważną częścią współczesnego świata. To dzięki nim możliwe jest istnienie globalnej wioski, przesyłanie ogromnych ilości danych, szybkie komunikowanie się i mnóstwo aktywności, bez których nie wyobrażamy sobie już codziennego życia.

  15. Python 3. Kurs video. Kompendium efektywnego Pythonisty

   okladka

   Autor:
   Bartosz Zaczyński

   Ocena:
   5.4/6

   Podczas kursu autor zwraca uwagę na typowe pułapki języka, zalecane konwencje oraz idiomy pomagające osiągnąć czytelny „Pythonic” kod. Pokazuje, jak na przestrzeni lat zmieniały się wybrane konstrukcje językowe oraz co nas czeka w niedalekiej przyszłości.

  16. Wyrażenia regularne w Pythonie. Kurs video. Kompletne vademecum

   okladka

   Autor:
   Karol Kurek

   Ocena:
   6/6

   Czym są wyrażenia regularne (z angielskiego zwane regular expressions albo — w skrócie — regex) oraz komu i do czego mogą się przydać? Otóż są to pewne wzorce, które odnoszą się do łańcucha symboli — mogą na przykład opisywać zbiór pasujących łańcuchów, a także wyszczególniać is...

  17. Arduino. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawowe techniki dla własnych projektów elektronicznych

   okladka

   Autor:
   Paweł Matyszok

   Ocena:
   4.3/6

   Sprawdź, jak łatwo i szybko zbudować własne układy elektroniczne. Ten kurs video, złożony ze stu lekcji (plus trzy pierwsze jako wprowadzenie dla zupełnie zielonych!), pozwoli Ci poznać specyfikę Arduino, zorientować się w możliwościach tej platformy i zrozumieć, skąd wzięła się jej popularność.

  18. Angular 5. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie webowe w oparciu o architekturę komponentową

   okladka

   Autor:
   Miłosz Piechocki

   Ocena:
   5.6/6

   Angular 5 jest kolejną odsłoną frameworka AngularJS, który odmienił świat programowania webowego. To pierwsza platforma programistyczna aplikacji typu single-page, która zdobyła tak dużą popularność.

  19. Linux Server. Kurs video. Usługi serwerowe, skrypty i środowisko graficzne

   okladka

   Autor:
   Adam Raźniewski

   Ocena:
   6/6

   Systemy oparte na Linuksie stanowią świetną alternatywę dla Windowsa. Szczególnie dobrze sprawdzają się w środowiskach serwerowych, dla których wsparcie zapewniają największe firmy komputerowe, takie jak IBM, Oracle, Dell czy Microsoft.

  20. Python 3. Kurs video. Praktycznie wprowadzenie do programowania

   okladka

   Autor:
   Adam Bobowski

   Ocena:
   4.7/6

   Python 3. Kurs video. Praktyczne wprowadzenie do programowania kończy się na poziomie podstawowym. Jego celem jest zainteresowanie uczestnika językiem i zaprezentowanie dróg rozwoju, jakie pojawiają się przed programistą znającym Pythona.