Facebook
  ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Bestsellery Ebookpoint - Top 20 - Videokursy

  Poniżej znajduje się aktualna lista najczęściej kupowanych videokursów w księgarni ebookpoint.pl z ostatnich 30 dni, generowana codziennie. To 20 bestsellerów, po które najczęściej nasi sięgają nasi kursanci. Znajdź coś dla siebie!

  1. Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND2 200-105

   okladka

   Autor:
   Adam Józefiok

   Ocena:
   5.8/6

   Dzięki wiedzy zdobytej podczas kursu samodzielnie zaprojektujesz sieć i określisz jej parametry zgodnie ze wskazówkami klienta. Połączysz ze sobą wszystkie urządzenia i wykonasz pełną konfigurację, a potem podepniesz wszystko pod internet.

  2. Bezpieczeństwo sieci Cisco. Przygotowanie do egzaminu CCNA Security 210-260. Kurs video

   okladka

   Autor:
   Adam Józefiok

   Ocena:
   3.5/6

   Bezpieczeństwo sieci Cisco. Przygotowanie do egzaminu CCNA Security 210-260. Kurs video powstał z myślą o administratorach rozpoczynających przygodę z bezpieczeństwem w sieciach komputerowych.

  3. Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND1 100-105

   okladka

   Autor:
   Adam Józefiok

   Ocena:
   6/6

   Co Cię czeka podczas szkolenia Administrowanie sieciami Cisco. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu CCNA/ICND1 100-105? W trakcie pracy z niniejszym kursem video przyswoisz wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą instalacji sieci.

  4. Wyrażenia regularne w Pythonie. Kurs video. Kompletne vademecum

   okladka

   Autor:
   Karol Kurek

   Ocena:
   0/6

   Czym są wyrażenia regularne (z angielskiego zwane regular expressions albo — w skrócie — regex) oraz komu i do czego mogą się przydać? Otóż są to pewne wzorce, które odnoszą się do łańcucha symboli — mogą na przykład opisywać zbiór pasujących łańcuchów, a także wyszczególniać is...

  5. Git. Kurs video. Pracuj wygodnie z najpopularniejszym systemem kontroli wersji

   okladka

   Autor:
   Marcin Biegała

   Ocena:
   5.7/6

   Ponad 87 procent respondentów używa tego systemu do przechowywania kodu. Dzięki swojej popularności Git stanowi dziś de facto standard w IT, a jego znajomość jest powszechnym wymogiem.

  6. Matematyka a programowanie. Kurs video. Od pojęcia liczby po płaszczyznę zespoloną w Pythonie

   okladka

   Autor:
   Karol Kurek

   Ocena:
   5/6

   Matematyka? Brr! A po co? Po co wracać do czasów szkolnych — godzin spędzonych nad niekończącymi się zadaniami domowymi? Po co rozdrapywać stare rany i przypominać sobie koszmar tkwienia pod tablicą tylko z kredą w dłoni, gdy przeciw sobie miało się wzór nie do wyprowadzenia.

  7. Python 3. Kurs video. Praktycznie wprowadzenie do programowania

   okladka

   Autor:
   Adam Bobowski

   Ocena:
   4/6

   Python 3. Kurs video. Praktyczne wprowadzenie do programowania kończy się na poziomie podstawowym. Jego celem jest zainteresowanie uczestnika językiem i zaprezentowanie dróg rozwoju, jakie pojawiają się przed programistą znającym Pythona.

  8. Python 3. Kurs video. Kompendium efektywnego Pythonisty

   okladka

   Autor:
   Bartosz Zaczyński

   Ocena:
   5.4/6

   Podczas kursu autor zwraca uwagę na typowe pułapki języka, zalecane konwencje oraz idiomy pomagające osiągnąć czytelny „Pythonic” kod. Pokazuje, jak na przestrzeni lat zmieniały się wybrane konstrukcje językowe oraz co nas czeka w niedalekiej przyszłości.

  9. Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Komunikacja w codziennej pracy

   okladka

   Autor:
   Anna Lewoc

   Ocena:
   6/6

   Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Komunikacja w codziennej pracy bazuje na praktycznych przykładach ściśle powiązanych z tematyką programistyczną, dzięki czemu zobaczysz jasno i wyraźnie, jak wprowadzać w życie dane zagadnienia — w mowie i piśmie.

  10. Linux Server. Kurs video. Usługi serwerowe, skrypty i środowisko graficzne

   okladka

   Autor:
   Adam Raźniewski

   Ocena:
   0/6

   Systemy oparte na Linuksie stanowią świetną alternatywę dla Windowsa. Szczególnie dobrze sprawdzają się w środowiskach serwerowych, dla których wsparcie zapewniają największe firmy komputerowe, takie jak IBM, Oracle, Dell czy Microsoft.

  11. Testy automatyczne kodu Python. Kurs video. Pisanie testów jednostkowych od podstaw

   okladka

   Autor:
   Jakub Wasielak

   Ocena:
   5.7/6

   Niniejsze szkolenie to doskonały przewodnik po najpopularniejszej bibliotece służącej do testowania kodu języka Python, czyli py.test. Autor kursu nie omawia wyłącznie dokumentacji — kładzie nacisk przede wszystkim na dobre nawyki i zwyczaje, które zwiększają zarówno wartość testów, jak i b...

  12. Keras w praktyce. Kurs video. Tworzenie modeli uczenia głębokiego

   okladka

   Autor:
   Radosław Słowiński

   Ocena:
   0/6

   Keras w praktyce. Kurs video. Tworzenie modeli uczenia głębokiego to 12 lekcji, podczas których opanujesz korzystanie ze specjalistycznej biblioteki Pythona w stopniu podstawowym. Główny nacisk jest tu położony na poznanie ogólnego konceptu stojącego za określonymi metodami uczenia głębokiego ...

  13. Instalacja i konfiguracja baz danych. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu 70-765 Provisioning SQL Databases

   okladka

   Autor:
   Marcin Szeliga

   Ocena:
   0/6

   Instalacja i konfiguracja baz danych — kurs przygotowujący do egzaminu 70-765 Provisioning SQL Databases kończy się na poziomie średnio zaawansowanym. Po jego odbyciu słuchacz będzie nie tylko samodzielnie instalować i konfigurować bazy danych działające w usłudze Azure Microsoft oraz serwe...

  14. Java. Kurs video. Poziom drugi. Programowanie funkcyjne i współbieżne

   okladka

   Autor:
   Michał Szczepanik

   Ocena:
   0/6

   Wśród wielu języków programowania to właśnie Java cieszy się ogromną popularnością. Wiąże się to z jej fantastycznymi możliwościami i niesłychaną elastycznością, pozwalającą na wykorzystywanie tego języka w wielu technologiach: aplikacjach serwerowych, desktopowych i mobilnych.

  15. JavaScript. Kurs video. Programowanie funkcyjne i reaktywne

   okladka

   Autor:
   Paweł Choniawko

   Ocena:
   5.4/6

   Wraz z udostępnieniem możliwości programowania funkcyjnego wokół JavaScriptu powstało wiele bibliotek i frameworków, w znacznym stopniu opartych właśnie na tego typu programowaniu. Jako przykład można podać bibliotekę React i framework React Native, służące do tworzenia aplikacji webowych w przeg...

  16. Sterowniki Siemens. Kurs video. Programowanie PLC w praktyce

   okladka

   Autor:
   Tomasz Gilewski

   Ocena:
   4/6

   Kurs pt. Sterowniki Siemens. Kurs video. Programowanie PLC w praktyce kończy się na poziomie podstawowym. Ponieważ Factory IO, jak również TIA Portal dostępne są w wersji demonstracyjnej posiadającej pełną funkcjonalność przez 21 dni, dalszą pracę z fabryką, udoskonalenia i rozbudowę będziesz móg...

  17. Asynchroniczne REST API w Pythonie. Kurs video. Tworzenie aplikacji w aiohttp

   okladka

   Autor:
   Tomasz Trębski

   Ocena:
   0/6

   Asynchroniczne REST API w Pythonie. Kurs video. Tworzenie aplikacji w aiohttp kończy się na poziomie średnio zaawansowanym. Opanowanie wiedzy zawartej w kursie pozwoli programistom o różnym stopniu zaawansowania pisać aplikacje zgodne z założeniami programowania asynchronicznego nie tylko w język...

  18. Programowanie asynchroniczne i równoległe w C#. Kurs video. Poziom podstawowy

   okladka

   Autor:
   Jarosław Porwoł

   Ocena:
   5.8/6

   Jak można temu zaradzić? Pisząc lepszy, bardziej skalowalny kod. Od dłuższego czasu jest to możliwe w aplikacjach tworzonych w środowisku .NET. Od niedawna Microsoft udostępnia wiele udogodnień, które sprawiają, że pisanie takiego kodu jest dziś prostsze, przyjemniejsze i łatwiejsze do zrozumienia.

  19. Java 8. Programowanie obiektowe. Kurs video. Poziom pierwszy

   okladka

   Autor:
   Michał Szczepanik

   Ocena:
   4.4/6

   Podczas szkolenia Java 8. Programowanie obiektowe. Kurs video. Poziom pierwszy składającego się z 57 lekcji nauczysz się podstaw programowania obiektowego. Po ukończeniu kursu będziesz potrafił pisać konsolowe aplikacje na poziomie podstawowym.

  20. Język C#. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie dla początkujących

   okladka

   Autor:
   Anna Kempa

   Ocena:
   5.1/6

   Dzięki szkoleniu Język C#. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie dla początkujących, przygotowanemu przez eksperta z dużym doświadczeniem praktycznym i akademickim, opanujesz solidne podstawy języka C#.