ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Bestsellery Ebookpoint - Top 20 - Videokursy

  Poniżej znajduje się aktualna lista najczęściej kupowanych videokursów w księgarni ebookpoint.pl z ostatnich 30 dni, generowana codziennie. To 20 bestsellerów, po które najczęściej nasi sięgają nasi kursanci. Znajdź coś dla siebie!

  1. Power BI Desktop. Kurs video. Wykorzystanie narzędzia w analizie i wizualizacji danych

   okladka

   Autor:
   Marcin Paluszkiewicz

   Ocena:
   5.3/6

   Termin business intelligence ostatnimi czasy jest odmieniany przez wszystkie przypadki. Według raportu Gartnera z 2020 roku aktualnie liderem w dziedzinie narzędzi BI jest Microsoft - ten kurs video oferuje możliwość zapoznania się z jednym z nich.

  2. Excel - tabele przestawne. Kurs video. Raporty i analiza danych

   okladka

   Autor:
   Adam Kopeć

   Ocena:
   4.3/6

   Znakomite szkolenie Excel — tabele przestawne. Kurs video. Raporty i analiza danych zostało zaprojektowane tak, byś po jego zakończeniu potrafił samodzielnie analizować dane za pomocą tabel przestawnych oraz przedstawiać je w formie graficznej na wykresach przestawnych.

  3. Angular 11. Kurs video. Poznaj moc tworzenia aplikacji typu SPA

   okladka

   Autor:
   Rafał Słuja

   Ocena:
   6/6

   Angular to potężne narzędzie służące do budowania różnego rodzaju aplikacji internetowych. Jako technologia frontendowa szczególne wsparcie oferuje osobom przygotowującym interfejsy użytkownika.

  4. Data Science w Pythonie. Kurs video. Algorytmy uczenia maszynowego

   okladka

   Autor:
   Oleg Żero

   Ocena:
   0/6

   Powszechna cyfryzacja nie dotyka jedynie wybranych gałęzi przemysłu, ale dosłownie przeniknęła nasze życie niemal w każdym aspekcie. Skutkiem tego procesu jest pojawienie się ogromnej ilości danych, które, odpowiednio wykorzystane, stanowią nowy rodzaj materii w nieprzerwanym cyklu postępu.

  5. Linux. Kurs video. Wprowadzenie do pracy z konsolą

   okladka

   Autor:
   Piotr Chudzik

   Ocena:
   6/6

   Mianem Linuksa określamy całą rodzinę systemów operacyjnych, które bazują na jądrze Linux. Jest to oprogramowanie wolne i otwarte, jego kod może być dowolnie wykorzystywany i rozpowszechniany oraz przebudowywany w zależności od potrzeb.

  6. T-SQL. Kurs video. Wykorzystanie baz danych przy użyciu niekonwencjonalnych rozwiązań. Sztuczki i gotowe rozwiązania

   okladka

   Autor:
   Przemysław Starosta

   Ocena:
   0/6

   Co Cię czeka podczas szkolenia T-SQL. Kurs video. Wykorzystanie baz danych przy użyciu niekonwencjonalnych rozwiązań. Sztuczki i gotowe rozwiązania? Nauczysz się między innymi korzystania z procedur i funkcji oraz stosowania wyzwalaczy.

  7. Docker. Kurs video. Zostań administratorem systemów IT

   okladka

   Autor:
   Piotr Tenyszyn

   Ocena:
   6/6

   Programisto, testerze, specjalisto od DevOpsa, administratorze! To szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Szczególnie jeśli słowo „konteneryzacja” i nazwa Docker nie są Ci obce, ale, powiedzmy, znasz je czysto teoretycznie.

  8. Mały szachista. Kurs video. Poziom pierwszy. Nauka gry w szachy dla dzieci

   okladka

   Autor:
   Wiktor Lech

   Ocena:
   6/6

   Jeśli chcesz, by Twoje dziecko opanowało ją z przyjemnością i chętnie do niej wracało, Mały szachista. Kurs video. Poziom pierwszy. Nauka gry w szachy dla dzieci będzie dla niego najlepszym wprowadzeniem.

  9. Laravel. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie aplikacji w PHP

   okladka

   Autor:
   Paweł Kamiński

   Ocena:
   5.7/6

   Laravel jest jednym z dwóch najpopularniejszych obecnie frameworków języka PHP. Nie bez przyczyny: ekspresywna, elegancka składnia Laravela sprawia, że tworzenie aplikacji z jego użyciem jest doświadczeniem przyjemnym, a zarazem kreatywnym.

  10. Poradnik hakera. Kurs video. Inżynieria odwrotna i modyfikacja programów komputerowych

   okladka

   Autor:
   Marcin Gomulak

   Ocena:
   5.3/6

   Inżynieria odwrotna, zwana też wsteczną lub programowaniem zwrotnym, bazuje na procesie badania produktu - sprzętu lub oprogramowania - by ustalić, jak został on stworzony i jak działa.

  11. Machine Learning i język Python. Kurs video. Praktyczne wykorzystanie popularnych bibliotek

   okladka

   Autor:
   Piotr Szajowski

   Ocena:
   6/6

   Uczenie maszynowe obejmuje techniki wykorzystywane najczęściej w obszarze określanym mianem sztucznej inteligencji — a właśnie ona jest w tej chwili jednym z głównych kierunków rozwoju technologicznego branży IT.

  12. SQL. Kurs video. Od zera do bohatera. Modyfikowanie danych

   okladka

   Autor:
   Marcin Szeliga

   Ocena:
   0/6

   Wyobraź sobie średniowieczne skryptorium, mnichów pochylonych nad ogromnymi księgami, potem pierwsze drukowane książki i wreszcie ogromne, piętrowe archiwa z labiryntami korytarzy i setkami książek, teczek i skoroszytów.

  13. SQL. Kurs video. Od zera do bohatera. Odczytywanie danych

   okladka

   Autor:
   Marcin Szeliga

   Ocena:
   6/6

   Informacja to złoto XXI wieku. Nic więc dziwnego, że z każdą minutą bazy całego świata zwiększają ilość przechowywanych danych. Tkwi w tym jednak pewien haczyk. Aby ten ogrom informacji był dla nas jakkolwiek użyteczny, muszą być one łatwo dostępne.

  14. Access 2013. Kurs video. Kwerendy baz danych

   okladka

   Autor:
   Kamil Józwik

   Ocena:
   3.8/6

   Celem kursu video jest także pokazanie Ci, jak wygodnie zarządzać całą bazą, dbać o jej aktualizację, sortować rekordy, dodawać nowe tabele i ustanawiać między nimi logiczne połączenia.

  15. Frontend Developer. Kurs video. Testowanie kodu w JavaScript

   okladka

   Autor:
   Radosław Madecki

   Ocena:
   6/6

   Testowanie oprogramowania jest niezwykle ważnym etapem pracy nad projektem informatycznym. Dopiero wtedy zyskuje się pewność, że kod został poprawnie przygotowany, nie zawiera błędów i będzie działał bez zarzutu.

  16. Frontend developer. Kurs video. HTML i CSS. Poziom średnio zaawansowany

   okladka

   Autor:
   Radosław Madecki

   Ocena:
   6/6

   Początkujący programisto, stażysto lub praktykancie w agencji reklamowej, człowieku, który właśnie zmieniasz swoje zawodowe życie, przekwalifikowując się na projektanta stron internetowych - w Twoim przypadku, podobnie jak każdego innego frontend developera w kraju i na świecie, dogłębna znajomoś...

  17. Jak zhakować angielski. Kurs video. Triki i sposoby na skuteczną naukę języka obcego

   okladka

   Autor:
   Rafał Tondera

   Ocena:
   0/6

   Język angielski otacza nas z każdej strony: uczymy się go w szkole, jest wymagany w pracy, w kontaktach z klientami, do tego angielskojęzyczne filmy, muzyka, gry, obcojęzyczni turyści na ulicach miast.

  18. Programowanie z GO. Kurs video. Podstawy języka

   okladka

   Autor:
   Tomasz Kaniecki

   Ocena:
   0/6

   Języki programowania ewoluują i dziś nawet tych starszych można użyć do stworzenia aplikacji działającej w tak dynamicznie zmieniającym się środowisku, jakim jest sieć Internet. Jeśli znasz któryś z tych języków, na pewno sobie poradzisz i, przy odrobinie samozaparcia, Twój program w końcu zaczni...

  19. PHP 8. Kurs video. Piszemy pierwsze skrypty! Poziom podstawowy

   okladka

   Autor:
   Jarosław Baca

   Ocena:
   6/6

   Od wielu lat PHP jest jednym z najpopularniejszych języków programowania. To niewiarygodne, ale mniej więcej trzy czwarte stron internetowych używa jego skryptów, a znane, cieszące się wielkim powodzeniem projekty i systemy, jak chociażby WordPress, korzystają z jego potencjału.

  20. Frontend developer. Kurs video. HTML i CSS. Poziom podstawowy

   okladka

   Autor:
   Radosław Madecki

   Ocena:
   5.7/6

   Właściwie: obierz kurs na frontend development i - szerzej - na aktywne działania w internecie, oznaczające coś więcej niż pisanie komentarzy pod postami. Cokolwiek bowiem zamierza się w sieci wykreować - stworzyć reklamę graficzną, przygotować i wysłać mailing do klienta, o tworzeniu i modyfikac...

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint