ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

  Bestsellery Ebookpoint - Top 20 - Videokursy

  Poniżej znajduje się aktualna lista najczęściej kupowanych videokursów w księgarni ebookpoint.pl z ostatnich 30 dni, generowana codziennie. To 20 bestsellerów, po które najczęściej nasi sięgają nasi kursanci. Znajdź coś dla siebie!

  1. Docker. Kurs video. Zostań administratorem systemów IT

   okladka

   Autor:
   Piotr Tenyszyn

   Ocena:
   6/6

   Programisto, testerze, specjalisto od DevOpsa, administratorze! To szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Szczególnie jeśli słowo „konteneryzacja” i nazwa Docker nie są Ci obce, ale, powiedzmy, znasz je czysto teoretycznie.

  2. Frontend Developer. Kurs video. Testowanie kodu w JavaScript

   okladka

   Autor:
   Radosław Madecki

   Ocena:
   6/6

   Testowanie oprogramowania jest niezwykle ważnym etapem pracy nad projektem informatycznym. Dopiero wtedy zyskuje się pewność, że kod został poprawnie przygotowany, nie zawiera błędów i będzie działał bez zarzutu.

  3. Mikrotik. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu MTCRE

   okladka

   Autor:
   Jacek Mielnik

   Ocena:
   0/6

   Jeśli zainteresowała Cię tematyka szkolenia MikroTik. Kurs video. Przygotowanie do egzaminu MTCRE, z pewnością wiesz już co nieco o sieciach komputerowych. Ba, może nawet masz za sobą poprzedni kurs z tej serii, przygotowujący do egzaminu i zdobycia certyfikatu MTCNA.

  4. Przetwarzanie danych w Excelu. Kurs video. Laboratorium Power Query

   okladka

   Autor:
   Marcin Cichocki

   Ocena:
   5/6

   Czym jest Power Query? Nazywa się go największą Excelową rewolucją od czasu wprowadzenia do arkusza tabel przestawnych. Z tym że praca z Power Query jest prostsza - wystarczy kilka kliknięć, by zautomatyzować otrzymane zadania w stopniu, jaki do tej pory był dostępny jedynie dla zaawansowanych pr...

  5. Jak lepiej pisać po angielsku. Kurs video. Teksty formalne, urzędowe i techniczne

   okladka

   Autor:
   Rafał Tondera

   Ocena:
   0/6

   Czy tego chcemy, czy nie, żyjemy dziś w kulturze tekstowej. Być może w przyszłości świat powróci do swoich obrazkowych źródeł, ale nie nastąpi to zbyt szybko. Nie ma też wielkich szans na to, że język polski zastąpi angielski w kwestiach komunikacji technicznej czy biznesowej z zagranicznymi part...

  6. Twoja pierwsza gra 3D w Unity 2020. Kurs video. Od prototypu do gry Tower Defence

   okladka

   Autor:
   Arkadiusz Brzegowy

   Ocena:
   6/6

   Projektowanie i programowanie gier 3D może być zarówno świetną zabawą, jak i całkiem poważną pracą. Dobrze zrobione gry, za którymi stoją pasja i wiedza, szybko znajdą swoich entuzjastów, a ich twórca będzie mógł liczyć na satysfakcję i niezłe profity.

  7. Angielski w biznesie. Kurs video. Poziom pierwszy. Kurs językowy dla zapracowanych

   okladka

   Autor:
   Anna Lewoc

   Ocena:
   0/6

   Wśród wielu różnych umiejętności, które powinien posiadać każdy, bez wyjątku, absolwent szkoły średniej, pracownik, przedsiębiorca i kandydat na dowolne stanowisko pracy, niejednokrotnie w pierwszej kolejności wymieniana jest znajomość angielskiego.

  8. Excel VBA. Kurs video. Budowanie procesu automatycznego raportowania

   okladka

   Autor:
   Daniel Brzózka

   Ocena:
   0/6

   Przejrzysta i czytelna prezentacja danych to niezwykle istotna kwestia we współczesnych organizacjach, w których szybki i sprawny przepływ informacji ma absolutnie kluczowe znaczenie.

  9. Twoja pierwsza gra 3D w Unity 2020. Kurs video. Tower Defence - prototyp od podstaw

   okladka

   Autor:
   Arkadiusz Brzegowy

   Ocena:
   6/6

   Jeśli nurtowało Cię kiedykolwiek pytanie, czy pisana Ci jest kariera programisty — profesjonalna albo chociażby amatorska — pora sprawdzić, czy faktycznie to Twoje przeznaczenie.

  10. Angielski w biznesie. Kurs video. Poziom drugi. Zaawansowane słownictwo biznesowe

   okladka

   Autor:
   Anna Lewoc

   Ocena:
   0/6

   Wyobraź sobie, że znajdujesz doskonałą niszę biznesową — powiedzmy, że wszyscy w okolicy poszukują jakiegoś rzadkiego towaru. Zakładasz firmę i znajdujesz ten produkt w... Indiach.

  11. Data Science w Pythonie. Kurs video. Algorytmy uczenia maszynowego

   okladka

   Autor:
   Oleg Żero

   Ocena:
   0/6

   Powszechna cyfryzacja nie dotyka jedynie wybranych gałęzi przemysłu, ale dosłownie przeniknęła nasze życie niemal w każdym aspekcie. Skutkiem tego procesu jest pojawienie się ogromnej ilości danych, które, odpowiednio wykorzystane, stanowią nowy rodzaj materii w nieprzerwanym cyklu postępu.

  12. Apache Kafka. Kurs video. Wstęp do strumieniowego przetwarzania danych

   okladka

   Autor:
   Marcin Berendt

   Ocena:
   5/6

   Apache Kafka jest rodzajem brokera wiadomości (pośrednika między nadawcą i odbiorcą). Opracowany dziesięć lat temu, dziś jest coraz chętniej używanym oprogramowaniem. Tak się bowiem składa, że z roku na rok rośnie ilość danych, które sieci komputerowe muszą przetwarzać w czasie rzeczywistym.

  13. Angular 10. Kurs video. Budowa aplikacji od podstaw

   okladka

   Autor:
   Rafał Słuja

   Ocena:
   4.5/6

   Angular to doskonałe narzędzie do tworzenia wszelkiego rodzaju aplikacji internetowych. Technologia ta jest niezwykle elastyczna i skalowalna — stosuje się ją zarówno do tworzenia małych, prostych aplikacji, jak i do wdrażania wielkich, złożonych systemów.

  14. Poradnik hakera. Kurs video. Inżynieria odwrotna i modyfikacja programów komputerowych

   okladka

   Autor:
   Marcin Gomulak

   Ocena:
   5.3/6

   Inżynieria odwrotna, zwana też wsteczną lub programowaniem zwrotnym, bazuje na procesie badania produktu - sprzętu lub oprogramowania - by ustalić, jak został on stworzony i jak działa.

  15. Microsoft Windows Server 2019. Kurs video. Zostań administratorem sieci

   okladka

   Autor:
   Jacek Mielnik

   Ocena:
   4.1/6

   Windows Server 2019 jest idealnym systemem operacyjnym do zarządzania siecią firmową. Od dekad funkcjonuje na rynku IT i cieszy się stale rosnącym powodzeniem. Pod tym oprogramowaniem działają serwery lokalne, a także serwery różnych usług.

  16. Mały szachista. Kurs video. Poziom pierwszy. Nauka gry w szachy dla dzieci

   okladka

   Autor:
   Wiktor Lech

   Ocena:
   6/6

   Jeśli chcesz, by Twoje dziecko opanowało ją z przyjemnością i chętnie do niej wracało, Mały szachista. Kurs video. Poziom pierwszy. Nauka gry w szachy dla dzieci będzie dla niego najlepszym wprowadzeniem.

  17. Power BI Desktop. Kurs video. Wykorzystanie narzędzia w analizie i wizualizacji danych

   okladka

   Autor:
   Marcin Paluszkiewicz

   Ocena:
   5.4/6

   Termin business intelligence ostatnimi czasy jest odmieniany przez wszystkie przypadki. Według raportu Gartnera z 2020 roku aktualnie liderem w dziedzinie narzędzi BI jest Microsoft - ten kurs video oferuje możliwość zapoznania się z jednym z nich.

  18. Wyrażenia regularne w Pythonie. Kurs video. Kompletne vademecum

   okladka

   Autor:
   Karol Kurek

   Ocena:
   6/6

   Czym są wyrażenia regularne (z angielskiego zwane regular expressions albo — w skrócie — regex) oraz komu i do czego mogą się przydać? Otóż są to pewne wzorce, które odnoszą się do łańcucha symboli — mogą na przykład opisywać zbiór pasujących łańcuchów, a także wyszczególniać is...

  19. Python. Kurs video. Kreacyjne i strukturalne wzorce projektowe

   okladka

   Autor:
   Karol Kurek

   Ocena:
   6/6

   Wśród wielu narzędzi ułatwiających i przyspieszających pracę programisty wzorce projektowe są jednym z najgenialniejszych rozwiązań. Wie o tym każdy, kto choć raz spróbował się nimi posłużyć przy tworzeniu aplikacji, serwisu WWW lub dowolnego programu.

  20. Raspberry Pi. Kurs video. Praktyczne zastosowanie popularnej maliny

   okladka

   Autor:
   Łukasz Kaźmierczak

   Ocena:
   6/6

   Układy wbudowane już dziś są stosowane w najróżniejszych branżach, między innymi samochodowej, ochronie zdrowia, komunikacji, a także w przemyśle energetycznym czy lotniczym. Ciągłe prace rozwojowe nad sprzętem elektronicznym powodują, że układy te cechują się coraz większym zaawansowaniem i mogą...

  Zamknij Pobierz aplikację mobilną Ebookpoint